stoly-wagowe

Stoły wagowe antywibracyjne

 

Stoły wagowe stanowią nieodzowny element wyposażenia meblowego każdej pracowni laboratoryjnej. Umieszcza się na nich czułą aparaturę pomiarową ( laboratoryjne wagi analityczne, mikrowagi, mikroskopy) - w celu zapewnienia im stabilnej i prawidłowej pracy.

Stół wagowy antywibracyjny przeznaczony jest do eliminacji wszelkiego rodzaju wstrząsów oraz drgań wywoływanych przez pracę innych urządzeń znajdujących się w pomieszczeniu lub poza nim.
Drgania eliminuje płyta wagowa antywibracyjna umieszczona na plastycznych elastomerach oraz opcjonalnie wibroizolatory zamontowane w przypodłogowej części stelaża.
Materiał, z którego wykonywana jest płyta wagowa: konglomerat kwarcowo-granitowy, granit lub marmur.

Wykonujemy różnego typu stoły wagowe uwzględniając potrzeby klienta. Szczegóły dotyczące wymiaru stołu, wymiaru płyty wagowej, materiału na płytę - uzgadniane są z klientem indywidualnie.

Stoły wagowe antywibracyjne laminowane

Obudowa i blat zewnętrzny wykonane z płyty laminowanej. Konstrukcja części wagowej oparta na stabilnym wzmocnionym stelażu wykonanym z zamkniętego profilu stalowego 30x30mm, malowanego proszkowo farbą epoksydową. Do stelaża zamontowane są plastyczne elastomery (powodujące tłumienie drgań), na których umieszczona jest płyta wagowa. Stelaż od dołu zakończony stopkami do poziomowania w zakresie od 0-40mm.

W Y M I A R Y
DługośćGłębokośćWysokość
od 900 - 2200mmod 600 - 800mmod 650 - 900mm

Stół wagowy antywibracyjny z mobilną szafką Stół wagowy antywibracyjny
Stoły wagowe antywibracyjne
Stoły wagowe z przedłużonym blatem
Stół wagowy z przedłużonym blatem
Stoły wagowe z szafką
Stół wagowy z szafką

Stoły wagowe bez dolnej obudowy, z blatem stanowiącym bazę wagową

Płyta wagowa umieszczona na plastycznych elastometrach zamontowanych w stelażu. Osłony bazy wagowej wykonane z płyty laminowanej. Wymiary płyty wagowej (długość i głębokość) są tożsame z wymiarem stołu.

W Y M I A R Y
DługośćGłębokośćWysokość
od 600 - 1200mmod 600 - 800mmod 650 - 900mm

Stół wagowy bez dolnej obudowy Stół wagowy bez dolnej obudowy

Stoły wagowe z płytą antywibracyjną umieszczoną w blacie stołu laboratoryjnego

Płyta wagowa antywibracyjna umieszczona w blacie stołu laboratoryjnego. Zainstalowana na plastycznych elastometrach w dodatkowym wzmocnionym i stabilnym stalowym stelażu. Stelaż posiada niezależny system poziomowania w zakresie od 0-40mm. Blat stołu oraz płyta wagowa wykonane z tego samego materiału: konglomeratu kwarcowo-granitowego Aglodrom.

Stół wagowy z płytą wagową umieszczoną w blacie stołu laboratoryjnego

 

« do góry