Informacje dotyczące składania zapytań ofertowych oraz dane do kontaktu

 

W trosce o naszych klientów oraz w celu jak najlepszego i kompetentnego doradztwa możliwe są odwiedziny naszych konsultantów u klientów w miejscu ich działalności. Jednakże w celu obniżenia kosztów oraz w oparciu o nasze duże doświadczenie bardzo często nie jest konieczna wizyta na danym obiekcie.

Dlatego wstępnie prosimy o wysłanie na nasz adres mailowy: labdud@interia.pl zapytania ofertowego (z ewentualnym rzutem pomieszczenia) oraz wymiarami poszczególnych elementów wyposażenia. Prosimy również o określenie odczynników, z którymi będziecie Państwo pracować - umożliwi nam to doprecyzowanie materiału z jakiego mają być wykonane blaty robocze.

Na podstawie takich informacji otrzymacie Państwo bezpłatną ofertę uwzględniającą wszystkie koszty (transport, montaż, podłączenia mediów do istniejących wyprowadzeń, ustawienie i wypoziomowanie, szkolenie stanowiskowe obsługi, ubezpieczenie OC.) W przypadku jej akceptacji kontrakt finalizowany jest zamówieniem i jego realizacją.

Dysponując własną flotą transportową żadne odległości dzielące nas od klientów nie stanowią problemu. Nasze samochody dostawcze docierają do najdalszych miejsc w kraju i na terenie UE, dzięki czemu wyroby dostarczane są do odbiorcy bezpiecznie i na czas.

 

Montaż zamówionego wyposażenia laboratorium wykonywany jest przez doświadczone ekipy montersko-serwisowe, także w najbardziej wymagających warunkach, między innymi w pomieszczeniach o najwyższej klasie czystości (cleanroom).

 

Po zakończonym montażu każdorazowo następuje szkolenie stanowiskowe personelu w zakresie bezpiecznej i prawidłowej obsługi dygestorium.