Meble do szkolnych pracowni chemicznych Stoły wyspowe i przyścienne do szkolnej pracowni chemicznej Stoły wyspowe w pracowni chemicznej Stoły wyspowe uczniowskie Dygestoria szkolne Stoły demonstracyjne dla nauczycieli

Meble szkolne laboratoryjne - do szkolnych pracowni

 

Szkolne pracownie to miejsca szczególne, wymagające specjalistycznego wyposażenia, które zapewni uczniom oraz nauczycielowi bezpieczny udział w zajęciach i ćwiczeniach. My pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego wyposażenia do szkolnej pracowni chemicznej, fizycznej, biologicznej czy elektrycznej.

Jesteśmy producentem, oferujemy bezpieczne: dygestoria szkolne, stoły demonstracyjne-nauczycielskie, stoły laboratoryjne oraz ławki dla uczniów, szafy na sprzęt i pomoce dydaktyczne oraz szafy na odczynniki chemiczne. Poza pojedynczymi elementami realizujemy kompleksowe wyposażenie pracowni szkolnych. Zamówione elementy wyposażenia dostarczamy własnym transportem i montujemy we wskazanym miejscu.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie oraz dotychczasowe realizacje (w ponad 200-tu szkołach gimnazjalnych, podstawowych i średnich) stawiają nas w gronie doświadczonych i godnych zaufania partnerów. Realizacje w szkołach »»

Produkowane przez nas dygestoria szkolne i meble laboratoryjne szkolne spełniają rygorystyczne wymogi norm PN-EN 14175-2:2006, PN-EN 14056 i PN-EN 13150, dodatkowo dygestoria szkolne zgodnie z Dyrektywą (LVD) 2014/35/UE oznaczone są znakiem CE.

Oferowane przez nas meble laboratoryjne, posiadają Certyfikat/Atest Państwowego Zakładu Higieny, dopuszczający do stosowania w laboratoriach i pracowniach szkolno-edukacyjnych.

 

  • Dygestoria szkolne
  • Stoły przyścienne do pracowni chemicznej
  • Stoły wyspowe do pracowni chemicznej
  • Stoły demonstracyjne
  • Kompleksowe wyposażenie szkolnej pracowni chemicznej

Służymy profesjonalną pomocą przy wyborze odpowiednich materiałów i wyposażenia.
Zapewniamy dostawę dygestoriów i mebli, montaż, fachowe przeszkolenie, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.