stoly-laboratoryjne-szkolne-wyspowe stoly-laboratoryjne-przyscienne stoly-laboratoryjne-do-mycia

Stoły laboratoryjne do szkolnych pracowni chemicznych i fizycznych

 

Stoły laboratoryjne do szkolnej pracowni chemicznej, fizycznej, biologicznej. Stoły ćwiczeniowe dla uczniów stanowią podstawowe wyposażenie każdej szkolnej pracowni. Przeznaczone są do przeprowadzania przez uczniów ćwiczeń, eksperymentów i doświadczeń przedmiotowych. Aby uczniowie mogli poczuć się jak w prawdziwym laboratorium - stoły wyposażone są w instalacje wody, gazu, nadstawki z gniazdami elektrycznymi (w zależności od profilu pracowni). Nasze stoły laboratoryjne uatrakcyjnią nie tylko wygląd pracowni chemicznych, fizycznych czy biologicznych. Atrakcyjne będą również dla samych uczniów zajęcia w takich pracowniach. Stoły ćwiczeniowe z pewnością przyczynią się do pogłębiania przez uczniów praktycznej wiedzy przedmiotowej.
Stoły laboratoryjne oparte są na solidnej konstrukcji/stelażu, wykonanym z profili stalowych malowanych proszkowo farbą epoksydową, od dołu zakończonym stopkami poziomującymi. Blaty robocze stołów dopasowane są do rodzaju wykonywanych prac i ćwiczeń w danej pracowni. Szafki wykonane z laminatu o wzmocnionej strukturze z okleiną PCV 2mm, zamykane na zamki patentowe.

Nasze stoły laboratoryjne do szkolnych pracowni są estetyczne, funkcjonalne, bezpieczne oraz trwałe.

    Oferujemy stoły laboratoryjne szkolne:
  • stoły przyścienne do ćwiczeń w grupie
  • stoły przyścienne do ćwiczeń indywidualnych (1-osobowe, 2-osobowe i 3-osobowe)
  • stoły wyspowe do ćwiczeń dla większej grupy uczniów z dostępem z trzech lub czterech stron
  • stoły do mycia sprzętu, szkła i naczyń laboratoryjnych

Jesteśmy producentem stołów. Dostarczamy je własnym transportem, montujemy we wskazanym miejscu. Media podłączamy do instalacji wodnej, gazowej i elektrycznej.

Wymiary stołów, rodzaj blatu, opcje wyposażenia - ustalane są indywidualnie z Zamawiającym.